Montaż ustawienie serwis anten, satelitarne i naziemne DVB-T

Montaż anten telewizyjnych
Serwis naprawa anten
Montaż ustawienie i serwis anten satelitarnych

Działamy kompleksowo i dbamy o profesjonalną obsługę naszych klientów w zakresie montażu i serwisu anten.

Montaż ustawienie i serwis anten cyfrowych

Działamy kompleksowo i dbamy o profesjonalną obsługę naszych klientów w zakresie montażu i serwisu anten.

previous arrow
next arrow

Montaż Ustawienie i Serwis Anten Wołomin, satelitarne i naziemne DVB-T

Montaż Ustawienie i Serwis Anten Wołomin, satelitarne i naziemne DVB-T2 | Pan Antenka
Usługi instalacji oraz serwisu anten - satelitarnych, telewizyjnych oraz LTE.

Montaż anten satelitarnych Wołomin

Pan Antenka, montaż ustawienie i serwis anten Wołomin. Nasza firma oferuje także szeroki wybór urządzeń i osprzętu niezbędnego do przeprowadzenia instalacji, które korzystają z sygnału telewizji naziemnej DVB-T2 oraz satelitarnej. Nasza bogata oferta obejmuje różnorodne produkty, takie jak anteny telewizyjne i radiowe, czasze satelitarne, przewody koncentryczne, wzmacniacze i multiswitche. Dlatego dzięki nim możemy zapewnić doskonałą jakość odbioru zarówno w pojedynczych domach, jak i w większych budynkach mieszkalnych, hotelach, obiektach użyteczności publicznej i innych miejscach.

W naszym asortymencie znajdziesz anteny renomowanych producentów. Montaże anten satelitarnych Wołomin można wykonywać na różnych rodzajach uchwytów, takich jak uchwyty ścienne, balkonowe, maszty zamocowane na obejmach i opaskach kominowych. Dostosowujemy rodzaj uchwytu do specyfiki miejsca montażu. Dodatkowo w ramach naszych usług oferujemy bezpłatną wizję lokalną. To oznacza, że umawiamy się na spotkanie z klientem na miejscu, aby dokładnie ocenić warunki techniczne i możliwości instalacji. Dzięki temu możemy zagwarantować, że proponowane rozwiązanie będzie doskonale dopasowane do indywidualnych potrzeb i warunków technicznych. Informacje na ten temat można uzyskać po linkiem: https://montaz-anten.tv/od-czego-zaczac-montaz-anteny-satelitarnej/ lub na Blogu

Montaż anten satelitarnych Wołomin
Zakres naszych usług w Wołomin Pan Antenka

Zakres naszych usług w Wołomin Pan Antenka

Montaż ustawienie i serwis anten Wołomin

satelitarne i naziemne DVB-T2 to zakres usług związanych z telewizją i instalacjami antenowymi.

 • montaż anten satelitarnych, naziemnych DVB-T oraz internetowych LTE.
 • Ustawienie i serwis anten Wołomin satelitarnych dla polskich operatorów: CANAL+, Polsat Box, Orange oraz operatorów zagranicznych.
 • Regulacja anten przy użyciu profesjonalnych przyrządów pomiarowych.
 • Naprawa anten telewizyjnych.
 • Kompleksowe wykonywanie instalacji telewizyjnych w domach, mieszkaniach oraz hotelach, z wykorzystaniem multiswitchy, wzmacniaczy, rozdzielaczy sygnału i innych urządzeń.
 • Konfigurowanie dekoderów, telewizorów i routerów sieciowych WIFI.
 • Montaż telewizorów na ścianie.
 • Sprzedaż anten, akcesoriów antenowych oraz dekoderów do odbioru cyfrowych kanałów naziemnych DVB-T2 oraz satelitarnych.
 • Fachową pomoc w doborze odpowiednich materiałów do instalacji telewizyjnych.

Działamy kompleksowo i dbamy o profesjonalną obsługę naszych klientów, zapewniając im wsparcie na każdym etapie.

Instalacje anten Wołomin

Jesteśmy wyspecjalizowani w profesjonalnych instalacjach anten telewizyjnych Wołominie i okolicach, obsługując różnorodne rodzaje budynków, takie jak domy jednorodzinne, segmenty, kamienice, bloki mieszkalne oraz obiekty użyteczności publicznej, firmy, biura i lokale gastronomiczne.

Nasza oferta skupia się na kompleksowej realizacji instalacji anten telewizyjnych. Proces rozpoczynamy od starannego zaprojektowania okablowania, a następnie przystępujemy do fachowego montażu, podłączenia i konfiguracji urządzeń służących do podziału sygnału. Ponadto, dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, aby precyzyjnie ustawić anteny satelitarne i naziemne, tak aby odbierały sygnał z odpowiednich nadajników.

Dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować instalację telewizyjną, która wykorzystuje anteny naziemne o paśmie UHF. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom wysoką jakość odbioru sygnału telewizyjnego. Masz dylemat pomiędzy wyborem telewizji satelitarnej czy naziemnej, wiece informacji na Blogu

Oferujemy również telewizję naziemną w pasmach UHF, w których znajdują się MUXy.

Instalacje anten Wołomin

Anteny telewizyjne dvb-t2

Montujemy telewizję, która wykorzystuje anteny naziemne o paśmie UHF oraz VHF

DVB-T2 pasma:

MUX-1 (DVB-T2/HEVC)
W MUX 1 są takie programy jak: StopklatkaTV, FokusTV, Polo TV, EskaTV, TTV, Antena HD, TV Trwam, TVP ABC.

MUX-2 (DVB-T2/HEVC)
W MUX 2 są takie programy jak: TVN, TVN7, Polsat, Super Polsat, TV6, TV4, TV Puls, PULS2.

MUX-3 (DVB-T/H.264)
W MUX 3 są takie programy Telewizji Polskiej: TVP Info, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP Sport HD, TVP Historia.

MUX-6 (DVB-T2/HEVC)
W MUX 6 są takie programy Telewizji Polskiej: TVP Rozrywka, TVP Kobieta, TVP Polonia, TVP Kultura, Belsat TV, Alfa TVP, TVP Dokument, TVP Nauka.

Telewizja naziemna w pasmach VHF, w których znajdują się MUXy:

MUX-8 dostępnego w paśmie VHF (DVB-T/H.264)
W MUX 8 są takie programy jak: Metro, Zoom TV, WP, Nowa TV.

W naszym asortymencie posiadamy anteny satelitarne, które umożliwiają pełen dostęp do bogatej oferty programowej polskich kanałów telewizyjnych takich jak Polsat Box, Canal+, TV Orange i innych operatorów cyfrowych. Wszystkie nasze prace instalacyjne są przeprowadzane z wykorzystaniem wysokiej jakości kabli i osprzętu antenowego od renomowanych producentów. Dzięki temu gwarantujemy stabilny i niezawodny odbiór telewizji przez wiele lat minimalizując potrzebę serwisowania.

Montaż i ustawianie anteny Cyfrowego Polsatu Box Wołomin

Montaż i ustawianie anteny Cyfrowego Polsatu Box Wołomin

 • ustawienie i serwis anten Wołomin, wymiana, naprawa anten satelitarnych
 • instalacja i konfiguracja usługi multiroom
 • serwis i modernizacja istniejących instalacji
 • precyzyjne ustawianie i strojenie sygnału, ustawianie anten satelitarnych
 • montaż i serwis anten DVB-S2 Digital Video Broadcasting – Satellite – Second Generation
 • wymiana konwertera na tradycyjny z odpowiednia ilością wyjść na dekodery lub w technologii Unicable
 • diagnoza i naprawa awarii instalacji telewizyjnej
Montaż ustawienie i serwis anten Wołomin, platformy telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu Box cieszy się największym zainteresowaniem. To zrozumiałe, ponieważ Cyfrowy Polsat jest największą platformą telewizji satelitarnej w Polsce. Już za jedyne 30 złotych miesięcznie można skorzystać z podstawowego abonamentu w tzw. pakiecie S, który oferuje aż 55 kanałów. Natomiast w najwyższym pakiecie dostępnych jest aż 136 kanałów.
 
We wrześniu 2021 roku Platforma Cyfrowego Polsatu zmieniła nazwę na Polsat Box. Nadal świadczymy usługi serwisowe, naprawę oraz ustawianie starych anten Cyfrowego Polsatu. Jeśli masz problemy z odbiorem na swojej starej instalacji, zachęcamy do skontaktowania się z nami!

Zestaw z anteną satelitarną do odbioru Cyfrowego Polsatu najlepiej jest zakupić przez internet na stronie operatora. Natomiast profesjonalny montaż, gwarantujący szybkie podłączenie telewizji i objęty gwarancją, można zamówić w naszej firmie, dzwoniąc pod numer 500 044 084.

Montaż anteny Canal+ Wołomin

Dla naszych klientów z Wołominia, którzy zdecydowali się na subskrypcję telewizji satelitarnej Canal+, dlatego zapewniamy usługi profesjonalnego montaż i serwis anten Wołomin, satelitarne i naziemne DVB-T2, które objęte są naszą gwarancją.

Platforma Canal+, będąca wynikiem rebrandingu długoletniej obecności na rynku platformy NC+, cieszy się dużą popularnością. Od wielu lat specjalizujemy się w ustawianiu oraz naprawie instalacji telewizji satelitarnej Canal+. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z istniejącą anteną, jesteśmy gotowi, by Ci pomóc!

Zestaw Canal+ do instalacji telewizyjnej zawiera tuner (dekoder), antenę i konwerter. Do kompletnego montażu potrzebne są również dodatkowe akcesoria, takie jak złączki, kable i uchwyty. Nie musisz martwić się o zakup wszystkich tych elementów – skontaktuj się z nami pod numerem 500044084. Posiadamy pełen asortyment niezbędnego osprzętu do montażu anten satelitarnych.

Zaangażowanie w profesjonalne wykonanie montażu i dostarczenie najlepszych rozwiązań to nasza priorytetowa troska.

Montaż anteny Canal+ Wołomin
Montaż ustawienie i serwis anten naziemnych DVB-T2 Wołomin

Montaż ustawienie i serwis anten naziemnych DVB-T2 Wołomin

Montaż ustawienie i serwis anten Wołomin

naziemne DVB-T2 o charakterystyce kierunkowej w Wołominie. Dzięki nim masz możliwość cieszenia się niezakłóconym odbiorem telewizji, zapewniając minimalny poziom 26 dB MER jakości sygnału na wszystkich kanałach, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Nasze nowoczesne anteny naziemne o charakterystyce kierunkowej zapewniają stabilny i wysokiej jakości odbiór telewizji, niezależnie od zmiennych czynników pogodowych. Dlatego dążymy do zapewnienia naszym klientom najlepszych rozwiązań, które umożliwiają płynne i ciągłe oglądanie programów telewizyjnych.

Montaż, instalacja, serwis, wymiana, naprawa anten telewizyjnych:

 • Serwis i modernizacja istniejących instalacji
 • Precyzyjne ustawianie i strojenie sygnału, ustawianie anten telewizyjnych
 • Montaż i serwis anten DVB-T2/HEVC Digital Video Broadcasting – Terrestrial Second Generation
 • Montaż i serwis anten T-DAB+ Terrestial Digital Audio Broadcast
 • Diagnoza awarii i naprawa instalacji telewizyjnejlatego dvb-t2

Przy doborze anteny i zapewnieniu prawidłowego odbioru sygnału należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

 1. Jaką moc emisji posiada nadajnik.
 2. Rodzaj kierunkowości nadajnika.
 3. Odległość od nadajnika i jaki jest wzmacniacz kanałowy.
 4. Na jakiej wysokości są zamontowane anteny nadawcze.
 5. Rodzaj ukształtowania terenu.

Wszystkie te czynniki mają wpływ na skuteczność odbioru sygnału telewizyjnego, dlatego ważne jest uwzględnienie ich podczas doboru odpowiedniej anteny i ustalenia optymalnej lokalizacji montażu.

Skontaktuj się z nami a pomożemy wybrać najlepszą antenę naziemną w Wołominie – dzwoń już dziś 500 044 084 !!!

Serwis i naprawa anten naziemnych Wołomin

Pan Antenka świadczy usługi serwisowania i naprawy anten naziemnych dvb-t2  w Wołominie. Nasze działania obejmują przeglądy oraz konserwację instalacji antenowych. Zajmujemy się usuwaniem usterek, naprawą uszkodzonego okablowania, poprawianiem mocowań, ustawianiem anten i doskonaleniem odbioru kanałów.

Naszym celem jest modernizacja starych instalacji telewizji naziemnej poprzez zastosowanie nowoczesnych anten kierunkowych, które są idealnie dostosowane do wymogów nowej cyfrowej telewizji DVB-T2. W Polsce zmiana z DVB-T na DVB-T2 nastąpiła od 30 czerwca 2022 roku.

Nasze usługi obejmują kompleksową modernizację i wymianę starych instalacji, zapewniając optymalny odbiór sygnału telewizyjnego. Jesteśmy gotowi sprostać wymaganiom cyfrowej technologii, dostosowując się do zmian w dziedzinie telewizji naziemnej i zapewniając naszym klientom doskonałe rozwiązania.

Serwis i naprawa anten naziemnych Wołomin
Serwis i naprawa anteny satelitarnej Wołomin

Serwis i naprawa anteny satelitarnej Wołomin

Oferujemy usługi serwisu i naprawy anten satelitarnych Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange i innych operatorów w Wołominie i okolicach. Dokonujemy precyzyjnej diagnozy i wymieniamy uszkodzone elementy instalacji.

Anteny satelitarne mogą ulec rozregulowaniu zwłaszcza w trakcie burz i silnych wiatrów. Duża powierzchnia talerza działa podobnie jak żagiel i może zmieniać swoje położenie lub nawet wysunąć się z mocowania w wyniku nawałnicy.

Przede wszystkim podczas serwisu i naprawy anteny satelitarnej w Wołominie przeprowadzamy najpierw pomiary poziomu mocy sygnału w danym punkcie instalacji. Dlatego dzięki temu unikamy narażania klienta na zbędne koszty. Skupiamy się na wymianie tylko uszkodzonych elementów, takich jak konwerter, złączki czy wysięgnik, a nie całej instalacji.

Niewątpliwie naszym głównym celem to precyzyjna diagnoza i skuteczna naprawa anteny satelitarnej. Dlatego działamy dokładnie, aby przywrócić prawidłowe funkcjonowanie instalacji, minimalizując tym samym koszty dla naszych klientów. Dlatego nie tylko usuwamy usterki, ale również dbamy o zachowanie optymalnego poziomu sygnału, zapewniając wysoką jakość odbioru telewizji satelitarnej.

Ustawianie anten naziemnych DVB-T2 Wołomin

Ustawiamy anteny naziemne dvb-t2 Wołominie i okolicach. Posiadamy nowoczesny sprzęt do dokonywania pomiarów pozwalający na precyzyjne ustawienie anteny oraz uzyskanie maksymalnego sygnału telewizyjnego. W przypadku anten naziemnych DVB-T2 minimum 26db MER zwanej jakością sygnału.

Poziom mocy sygnału telewizji naziemnej jest wyrażany w dBuV 48-74 max na zakończeniu instalacji.

MER, czyli stosunek energii sygnału do mocy szumów nie powinien być traktowany jedynie jako miara jakości sygnału Również jako wskaźnik marginesu, jaki pozostaje nam w instalacji przed całkowitym zanikiem sygnału. Pominięcie tego parametru podczas pomiarów może prowadzić do różnych nieprzyjemnych sytuacji. Wyróżniamy  takie jak okresowe zaniki sygnału cyfrowego spowodowane np. przejeżdżającym pojazdem ciężarowym lub gorszymi warunkami pogodowymi.

W przypadku modulacji 64-QAM, minimalną akceptowalną wartością MER jest 26 dB, podczas gdy typowe wartości wynoszą zwykle od 30 do 31 dB.

Bez wątpienia ważne jest aby wziąć pod uwagę wartość MER podczas przeprowadzania pomiarów, ponieważ ma to istotne znaczenie dla stabilności i jakości odbioru sygnału cyfrowego. Dzięki uwzględnieniu tego parametru możemy uniknąć nieprzewidzianych problemów związanych z utratą sygnału w różnych sytuacjach, co zapewnia lepsze doświadczenie telewizyjne dla naszych klientów.  Jak ustawić antenę naziemną cyfrową DVB-T2 informacje na Blog.

Ustawianie anten naziemnych dvb-t2 Wołomin

Montaż i ustawienie anteny siatkowej w Wołominie?

Wielu uważa, że szerokopasmowe anteny siatkowe nie są odpowiednie do odbierania sygnałów cyfrowych. Jednak praktyka pokazuje, że tego rodzaju anteny mogą być skutecznie używane, a problem nie leży w samym ich projekcie, który obejmuje szeroki kąt połowy mocy. Częściej problem tkwi w słabej jakości przedwzmacniaczach używanych w tych antenach, które nie mają odpowiedniego ekranowania i charakteryzują się wysokim współczynnikiem szumów.

Jeśli posiadasz tego typu antenę i zastanawiasz się nad zakupem anteny kierunkowej, powinieneś sprawdzić, czy jesteś w stanie odebrać na niej sygnał cyfrowy. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się już dziś pod numerem 500044084. W niektórych przypadkach szeroki promień promieniowania anteny siatkowej może powodować zakłócenia odbioru sygnału DVB-T/T2 przez zbieranie niechcianych sygnałów.

Z drugiej strony, w gęsto zabudowanych obszarach miejskich te anteny mogą się sprawdzić, ponieważ mogą odbierać odbite sygnały, a prawidłowy montaż i ustawienie anteny kierunkowej może być utrudnione.

Montaż i ustawienie anteny siatkowej Wołomin

Sprawdzenie odległości od nadajnika oraz jego mocy nadawczej

W przypadku Wołomina istnieje kilka sposobów, aby sprawdzić odległość od nadajnika oraz jego moc nadawczą. Jednym z najłatwiejszych i najbardziej przejrzystych rozwiązań jest skorzystanie z usługi serwisu sat-charts.eu, który oferuje własny lokalizator (dostępny tylko dla polskich nadajników DVB-T2). Ta szybka metoda umożliwia uzyskanie potrzebnych informacji w sposób wygodny i efektywny.

Jaką antenę wybrać w Wołominie do DVB-T2

Jaką wybrać antenę wybrać w Wołominie do DVB-T2?

Jaką wybrać antenę wybrać w Wołominie do DVB-T2?. Przejście na nowy standard nadawania nie wymaga konieczności zmiany instalacji antenowej, a zwłaszcza samej anteny. Niemniej jednak proces refarmingu pokazuje, że zmiana częstotliwości nadawania kanałów może mieć wpływ na odbiór sygnału. Nawet w miejscach, gdzie przez wiele lat odbiór DVB-T był bezproblemowy, zmiana częstotliwości nadajnika (refarming) i przejście na DVB-T2 mogą powodować trudności w odbiorze. Teoretycznie nie powinno do tego dochodzić, ale w praktyce zdarza się to stosunkowo często.

W takiej sytuacji warto przede wszystkim sprawdzić ustawienie anteny. Jeśli to nie przynosi rezultatów, można rozważyć zastosowanie wzmacniacza lub zmianę anteny na model o większym zysku lub inną charakterystyką promieniowania.

Ustawianie anten satelitarnych Wołomin

Poziom mocy sygnału telewizji satelitarnej jest wyrażany w dB w zakresie 13,2-16 dB.

W przypadku zbiorczych instalacji satelitarnych optymalny poziom sygnału powinien wynosić 16 dB przy założeniu braku opadów deszczu. Aby dokonać pomiaru odstępu sygnału od nośnej można skorzystać ze specjalnej funkcji lub procedury pomiarowej dostępnej w zaawansowanych miernikach.

Nasza firma specjalizuje się w precyzyjnym ustawianiu anten satelitarnych w Wołominie dla różnych dostawców, w tym Cyfrowy Polsat, platforma Canal+, Orange, a także zapewniamy odbiór niekodowanych i zagranicznych kanałów telewizyjnych dostępnych w Polsce. Pan Antenka posiada duże doświadczenie w pracy z różnymi systemami satelitarnymi, zapewnia optymalne ustawienie anteny gwarantujące wysoką jakość odbioru telewizji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz odbioru polskich kanałów satelitarnych czy zagranicznych programów, możesz polegać na naszej profesjonalnej obsłudze w zakresie ustawiania anten satelitarnych. Jak ustawić antenę satelitarną informacje na Blog.

Instalacje anten zbiorczych w Wołominie
Instalacje anten zbiorczych Wołomin

Instalacje anten zbiorczych Wołomin

Specjalizujemy się również w zaawansowanych instalacjach TV-SAT w budynkach wielokondygnacyjnych. Montujemy urządzenia telewizyjne w Wołominie, które umożliwiają podział sygnału na większą liczbę odbiorników, takie jak multiswitche kaskadowe, wzmacniacze kanałowe dla budynków, rozgałęźniki sygnału telewizyjnego i satelitarnego.

Ponadto wykonujemy przeglądy, serwis oraz konserwację istniejących instalacji anten zbiorczych w Wołominie, a także modernizujemy starsze instalacje. Nasze usługi obejmują zarówno domy jednorodzinne, jak i bloki mieszkalne, hotele, biura oraz inwestycje deweloperskie.

We wszystkich naszych instalacjach wykorzystujemy wysokiej jakości kable i osprzęt antenowy renomowanych producentów, co gwarantuje stabilny i niezawodny odbiór telewizji.

Wszystkie wartości są podane za:

 • (Norma PN–79/T–05210 Antenowe instalacje zbiorcze. Ogólne wymagania i badania. PKNMiJ Warszawa 1980;
 • Załącznik nr.21 do rozp. Ministra Łączności z dnia 4 IX 1997 Wymagania techniczne dotyczące elementów składowych telewizji kablowej, Warszawa 1997.)

Montaż i instalacja Internetu LTE Cyfrowego Polsatu.

Montaż i instalacja Internetu LTE to doskonałe rozwiązanie tam, gdzie brak możliwości podłączenia kablowego lub światłowodowego. Dzięki naszemu profesjonalnemu montażowi modemu LTE oraz integracji z istniejącą instalacją satelitarną, prędkość Internetu na pewno spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Zestaw Domowego Internetu LTE ODU/IDU, oferowany przez Cyfrowy Polsat, składa się z zewnętrznego modemu, który jest podłączany do istniejącej instalacji telewizyjnej, oraz routera Wi-Fi. Dzięki temu możemy zapewnić dostęp do Internetu w całym mieszkaniu, umożliwiając łatwe korzystanie z sieci bezprzewodowej.

Oferujemy usługi montażu telewizora na ścianie w Wołominie i okolicach. Nasza oferta obejmuje różnorodne uchwyty ścienne, które są regulowane w pionie lub posiadają pełną regulację, co pozwala dostosować je do każdego typu odbiornika telewizyjnego.

Pan Antenka doradzi optymalne miejsce montażu telewizora i zastosuje  solidne mocowanie, niezależnie od rodzaju ściany. Posiadamy szeroki wybór solidnych elementów montażowych, aby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo telewizora na ścianie.

Montaż i instalacja Internetu LTE Cyfrowego Polsatu Wołomin
Montaż ustawienie i serwis anten Wołomin

Montaż ustawienie i serwis anten Wołomin

W trosce o finanse i zadowolenie naszych klientów wykonujemy szybki, solidny oraz tani serwis, ustawienie i montaż anten satelitarnych i naziemnych DVB-T w Wołominie.

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się o niskich cenach!

Sprzęt i akcesoria montowane przez nas posiadają 24 miesięczną gwarancję producenta.

Dodatkowo udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na montaż i serwis anten satelitarnych i naziemnych oraz wszelkie oferowane przez nas usługi. Dlatego usługi serwisu anten Pan Antenka świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla firm i instytucji.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Cechuje nas staranność w wykonywaniu zleceń. Posiadamy profesjonalny sprzęt do diagnostyki oraz ustawień anten.

Gwarantujemy profesjonalną usługę oraz satysfakcję klientów.

Montaż ustawienie i serwis anten Wołomin

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania dot. montażu i serwisu anten w Wołominie

Do anten aktywnych, czyli takich, które mają przedwzmacniacz antenowy znajdujący się puszce jest wymagany zasilacz.

Zdania są podzielone, szerokopasmowe anteny siatkowe nie nadają się do odbierania cyfrowych sygnałów. Praktyka pokazuje ze gęstej zabudowie mieszkań oraz pomiędzy dużymi zabudowaniami będzie lepszym wyborem, z powodu szerokiego kata zbierania wiązki sygnału DVB-T2 i optymalnie lepiej się sprawdzi w takiej lokalizacji.

Istnieje kilka rozwiązań. Najszybszą metodą jest sprawdzenie na stronie sat-charts.eu wraz ze swoim lokalizatorem. Można posłużyć się aplikacją EmiMaps oraz Dobierz Antene DVB-T/T2.
Aplikację można pobrać gratis w sklepie Google Play lub App Store.

Jakość sygnału najlepiej powinna przekraczać 50%, często jest wrażana w db i minimum to 13,2 db. Idealnym sygnałem jest 100% jakości lub 16db.

Siła sygnału anteny na dekoderze satelitarnym powinna być nie mniejsza niż 46%.

Konwerter ma znaczący wpływ w odbiorze sygnału, konwertery wiodących firm mają lepsze parametry i technikę wykonania a niżeli niemarkowe.

Dlaczego warto wybrać Pana Antenkę do montażu, ustawienia lub serwisu anten?

Precyzja ustawiania anten

Dzięki precyzyjnemu strojeniu anten w stosunku do nadajnika naziemnego lub satelity, urządzenie radzi sobie doskonale nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Terminowość usług

Na wszelkie zlecenia klienta odpowiadamy w ciągu maksymalnie 24 h. W przypadku nagłych awarii staramy się reagować bez zwłoki. Dlatego tak ważna jest dla nas terminowość.

Profesjonalizm

Dzięki naszej długotrwałej praktyce i wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu i narzędzi, każde zlecenie realizujemy z pełnym profesjonalizmem i precyzją.

Atrakcyjne ceny

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, ponieważ zawsze podchodzimy indywidualnie do usług, które mamy wykonać.

Specjalizujemy się w wielu platformach telewizyjnych

Opinie naszych klientów

Anita Gębska
Anita Gębska
2023-12-22
Wysoki profesjonalizm i ogromna życzliwość. Serdecznie polecam!
Slawomir Pienkowski
Slawomir Pienkowski
2023-12-09
Dobry kontakt , profesjonalne podejście do klienta i wykonanie. Wszystko w dobrej cenie .Serdecznie Polecam👌
luiza szabłowska-ząbek
luiza szabłowska-ząbek
2023-12-07
Świetny fachowiec. Zna się na tym co robi. Korzystałam nie raz . Gorąco polecam 🙂
Przemyslaw Kwapiszewski
Przemyslaw Kwapiszewski
2023-12-02
Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Antenki. Jakość świadczonych usług, rzetelność oraz punktualność godna uznania. To co wydawało się trudne do uzyskania z pomocą Pana Antenki zadziałało. Dziękijemy👍👍👍👍
Jozek machowicz
Jozek machowicz
2023-11-30
Korzystałem z usług tego Pan i jestem bardzo zadowolony polecam
Meg
Meg
2023-11-30
Bardzo solidna firma , korzystam z usług już ponad rok, pan Dominik jest bardzo skrupulatny i dokładny. Usługa kompleksowa kamery , internet i telewizja.Wreszcie mam wszystko zrobione tak powinno być . Mimo że znalezienie problemu troszkę zajęło czasu ,pan nie poddał się i jak obiecał że znajdzie problem to znalazł .Ceny usług przystępne i nie naciągane jak u innych wykonawców a wiem coś na ten temat. Przed PANEM ANTENKĄ miałam bardzo przykre doświadczenia niestety trafiałam na oszustów ,którzy wyłudzali ode mnie pieniądze i nie było poprawy .W tych czasach trudno znaleść rzetelną firmę którą można polecić z czystym sumieniem , ja polecam .⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Grzegorz Stpiczyński
Grzegorz Stpiczyński
2023-11-30
Jako operator telekomunikacyjny polecamy firmę Pana Dominika. Wielokrotnie pomagał nam rozwiązać problem z dostępem do internetu w lokalizacjach gdzie był problem z internetem poprzez np montaż odpowiednich anten czy wdrożenia niestandardowych rozwiązań. Prywatnie również polecam usługi Pana Dominika znajomym czy sąsiadom. Profesjonalizm, terminowość. Firma godna polecenia.
paweł demianiuk
paweł demianiuk
2023-11-30
Pełen profesjonalizm
4.9/5 - 114 ocen
Scroll to Top
Call Now Button